PROGRAM

Na programu následujícího ročníku pracujeme a už nyní můžeme říct, že se opět snažíme připravit den plný zábavy i poučení. Tradičně nebude chybět soutěž Chilližrout, zajímavé přednášky, cooking shows a mnoho dalšího. Letos bude novinkou spojení s Apetit piknikem, které přinese mnoho dalších stánků i zábavy. Nebojte, o všem vás budeme včas informovat.

VSTUPNÉ

Letos zůstává vstupné stejné jako v loňském roce, tedy 120 Kč v předprodeji a poté bude zvýšeno na 150 Kč. Samozřejmostí je volný vstup pro děti do 10 let a ZTP.

DOPRAVA A PARKOVÁNÍ

Areál brněnského koupaliště Riviéra se nachází na adrese Bauerova 7, v bezprostřední blízkosti BVV (Veletrhy Brno). Doprava je možná v rámci MHD – autobusy č. 44, č 84, zastávka Riviéra, ale i autem, neboť v bezprostřední blízkosti je dostatečné množství ploch k parkovaní, záleží však, kdy dojedete.

GPS koordináty místa: 49°11’17.273″N, 16°34’9.156″E

UBYTOVÁNÍ

Pokud jste mimobrněnští a rozhodnete se strávit večer na afterparty festivalu, možná se vám bude hodit pár tipů kde se ubytovat a dostat do kondice na cestu domů.

NÁVŠTĚVNÍ ŘÁD AKCE

Jsou věci, kterým byste se měli v zájmu hladkého průběhu akce vyhnout,  abychom si to všichni užili pěkně v klidu a pohodě…

  • Kouření je dovoleno pouze na vyhrazených místech, odhazování nedopalků a odpadků je přísně zakázáno. Areál je koupaliště, kde lidé leží na dekách, chodí bosí a hrají si zde děti… Je to krásné místo a rádi bychom zde byli i v budoucnu.
  • Vnášení vlastních nápojů a jídla dovnitř areálu (firma zajišťující ostrahu bude provádět zevrubnou kontrolu u vchodu). Celá existence akce stojí a padá na příjmů sponzorů a provozovatelů stánků, kteří by více než neradi viděli obdoby piknikových košů plných potravin z domu. Na akci za rozumné peníze dostanete vše co hrdlo ráčí a hlavně budete moci ochutnat z několika světových HOT kuchyní.
  • Je přísně zakázáno bazar, nebo neoficiální prodej či distribuce čehokoliv, včetně reklamních letáků bez domluvy s pořadatelem.
  • Vstup se zvířaty je bohužel s ohledem na povahu areálu zakázán.
  • Pokud se pustíte do ochutnávky nějakých ostřejších produktů – čerstvého chilli, omáčky nebo něčeho dalšího, informujte se na pálivost, tedy výši SHU a pečlivě zvažte svoji odolnost.
  • Pořadatel neručí za odložené, ztracené či zcizené věci.
  • V případě narušení hladkého chodu festivalu si pořadatel vyhrazuje právo vykázat z prostoru jakoukoliv osobu bez nároku na vrácení vstupného. Ale k tomuto snad vůbec nedojde…
  • Je nutné respektovat návštěvní řád koupaliště, který naleznete zde.
Chillibrani.cz © 2017, all rights reserved | Podmínky užití