7. ročník Chillibraní bude opět na Riviéře

[:cs]Jaro je v plném proudu a delší dny lákají k příjemnému posezení na sluníčku. Také už se vidíte, jak po práci vyrazíte „na jedno“ na zahrádku? A co teprve, až si k takovému poctivému pivečku budete moci přikousnout nějakou dobrotu a zpestřit si ji příjemným množstvím chilli! A když bude počasí, po tom všem dát pár temp v bazénu. Líbí se vám tato představa? Pak si do diářů velkým písmem zapište sedmé září a Chillibraní! Letos bude opět na brněnském koupališti Riviéra a nic z výše zmíněného tam chybět nebude. Naopak, akce bude plná dobrot a program potěší celou rodinu.

 

Spousta stánků s výborným jídlem, různé druhy piva z deseti malých řemeslných pivovarů. Také živé cooking show s kuchaři Oldřichem Sahajdákem, Patrik Erinem Kováčem a dalšími. K poslechu živá muzika a oblíbená soutěž v konzumování chilli Chilližrouti. Už se začínáte těšit?

Chillibraní se uskuteční v Brně již po sedmé! I letos bude moci každý návštěvník prohloubit svou lásku k pálivému jídlu. Že znáte jen chillipapričky kupované v supermarketu? Přijďte na Chillibraní rozšířit své obzory. Pokud jste opravdový znalec, rozhodně se zde potkáte se sobě rovnými. Pěstitelé i chilli odborníci představí své nejlepší kousky a výrobky z nich, které vám dají samozřejmě i ochutnat. Domů si z této akce můžete odnést od semínek chilli papriček až po zásoby dobrot na celý rok.

Pokud máte rádi dobré jídlo, ale pálivé moc nemusíte, i pro vás se něco najde. Každý stánek s občerstvením nabídne minimálně jednu nepálivou dobrotu. Na své si přijdou i děti, pro které bude připravená dětská zóna.

Nenechte si ujít nejvíce HOT akci tohoto roku.
Už se vám sbíhají sliny a představujete si, jak chilli příjemně šimrá na jazyku? Sejdeme se na Chillibraní!  

Vstupenky budou v prodeji jako Smsticket od května.[:]