Hravá grafika Chillibraní 2019 z dílny YVANSe

[:cs]Pokud sledujete profily Chillibraní na sociálních sítích, určitě jste si už dříve všimli nové grafiky pro letošní rok. Hraje veselými barvami a je opravdu hot! Chillipapričky, plamínky, pivko ani výrazy překvapených chilli jedlíků v ní nechybí. Poznáte se v některé z postaviček?

Autorem originálního nápadu je brněnský umělec Ivan Svárovský, který tvoří pod pseudonymem YVANS. V jeho ilustraci nechybí nic, co je oblíbené brněnské chilli akci blízké. Grafika skvěle vystihuje atmosféru pohodové, a jedinečné události.

Díla z Yvansovy tvorby jste už možná v Brně potkali. Ilustroval plakáty k festivalům, tvořil designy na trička, a dokonce i grafiku výukové hry pro středoškoláky. Ilustrace a grafiky vznikají na tabletu a na počítači, ale Ivan se nebojí vzít do ruky ani fix, štětec nebo sprej a své obrázky tvořit klidně na stěny kanceláří.

Původně vystudoval Teorii umění na Masarykově Univerzitě a profesionální grafice a ilustraci se věnuje již patnáct let.

Sledujte naše profily na Faceboou a Instagramu a možná si i vy budete moci Yvanskovým chilli dílkem ozdobit třeba telefon nebo tablet. Chystáme soutěž o red hot chilli nálepky!
[:]