Pro návštěvníky

DOPRAVA A PARKOVÁNÍ

Areál Bzzzukot se nachází na Líšeňské ulici v brněnských Židenicích. Doprava je možná v rámci MHD zastávka Juliánov – šalinou č.9 nebo autobusem č. 58 a 78, ale i autem, neboť v blízkosti je dostatečné množství ploch k parkovaní. Záleží však, kdy přijedete.

GPS koordináty místa: GPS: 49°11’49.463″N, 16°39’23.817″E

UBYTOVÁNÍ

Pokud jste mimobrněnští a rozhodnete se zůstat až do konce, možná se vám bude hodit pár tipů, kde se ubytovat a dostat do kondice na cestu domů.

PROVOZNÍ ŘÁD AKCE

Jsou věci, kterým byste se měli v zájmu hladkého průběhu akce vyhnout,  abychom si to všichni užili pěkně v klidu a pohodě.

  • Kouření je dovoleno pouze na vyhrazených místech, odhazování nedopalků a odpadků je přísně zakázáno.
  • Vnášení vlastních nápojů a jídla dovnitř areálu je zakázáno (firma zajišťující ostrahu bude provádět zevrubnou kontrolu u vchodu). Celá existence akce stojí a padá na příjmů sponzorů a provozovatelů stánků, kteří by více než neradi viděli obdoby piknikových košů plných potravin z domu. Na akci za rozumné peníze dostanete vše, co hrdlo ráčí, a hlavně budete moci ochutnat z několika světových HOT kuchyní.
  • Bazarový nebo neoficiální prodej či distribuce čehokoliv, včetně reklamních letáků bez domluvy s pořadatelem, je přísně zakázán.
  • Pokud se pustíte do ochutnávky nějakých ostřejších produktů – čerstvého chilli, omáčky nebo něčeho dalšího, informujte se na pálivost, tedy výši SHU a pečlivě zvažte svoji odolnost.
  • Pořadatel neručí za odložené, ztracené či zcizené věci.
  • V případě narušení hladkého chodu festivalu si pořadatel vyhrazuje právo vykázat z prostoru jakoukoliv osobu Ale k tomuto snad vůbec nedojde…
  • Na akci se platí penězi v hotovosti Poblíž bohužel nejsou bankomaty. Prosím, vezměte si s sebou dostatek hotovosti.

DOPRAVA A PARKOVÁNÍ

reál Bzzzukot se nachází na Líšeňské ulici v brněnských Židenicích. Doprava je možná v rámci MHD zastávka Juliánov – šalinou č.9 nebo autobusem č. 58 a 78, ale i autem, neboť v blízkosti je dostatečné množství ploch k parkovaní. Záleží však, kdy přijedete.

GPS koordináty místa: GPS: 49°12’25.7″N 16°35’37.1″E