Registrační formulář na Mistrovství České & Slovenské republiky v pojídání pálivého – MiniChilližrout 2020. Před vyplněním formuláře si prosím důkladně přečtěte stručný výtah z pravidel. Stejně tak zvažte své možnosti, zkušenosti a zdravotní stav.

Milí Chilližrouti! Nebojte! Soutěž bude! Jelikož je letošní ročník Chillibraní v menším rozsahu, máme pro Vás MiniChilližrouta! Počet míst bude omezen na 10 osob (8 v předregistraci, 2 na místě). Za soutěž se nebude vybírat startovné. Dřívější registrace na letošní ročník jsou zrušeny, pokud chcete soutěžit, musíte se znovu přihlásit. Pořadí příchozích registrací určuje, jestli budete soutěžit, popř. budete náhradníci.
Registrace do soutěže Mistrovství ČR a SR v pojídání pálivého – MiniChilližrout 2020 POZASTAVENA. Sledujte náš FB, brzy dáme vědět, kdy bude opět spuštěna. 😉

Mistrovství ČR a SR v pojídání pálivého – MiniChilližrout 2020
Pár vět o soutěži:

Na start se posadí 10 soutěžících, kterým budou předkládány omáčky o objemu fingerfood (na klobáse, chlebu, zelenině) nebo čerstvé chilli papriky. Obsah kapsaicinu, tedy složky, která způsobuje ten horoucí blažený pocit nejen v ústech, bude mít vzrůstající tendenci. Začínat se bude na něčem 5x silnějším, než je známé Tabasco, a končit dle odolnosti a chuti účastníků. Podkladem pro omáčky bude vepřová krkovice a bílé bavorské klobásy. Pokud jste vyznavačem/kou vegetariánské stravy, nachystáme vám vegetariánskou verzi – stačí vyplnit položku v přihlašovacím formuláři.

Jak přežít Chilližrouta?

Hlavní je se dobře najíst. Jít na takovou soutěž s prázdným žaludkem je zaručená cesta domů klidně už i po prvním kole. Ideální jsou mléčné, plnotučné potraviny, ale pokud do sebe nacpete porci babiččina férovýho bůčku, vůbec nic tím nezkazíte. Jinak je zcela zbytečné a nežádoucí mít trému, být v nějaké nepohodě, nervozitě a podobně. Zcela chápeme, že sedět na pódiu, když na vás upírá zraky víc než 1 000 lidí, a kde je vedle vás každý soupeřem, stojí kýbl nervů. Ale nervozita se podílí na tom, jak pracuje žaludek, který by měl být v co nejlepší kondici. Shoďte to ze sebe, nebojte se, my vám se vším pomůžeme, zeptejte se těch, co už soutěžili (mnozí z nich tak činí každý rok). Na pódiu je sranda a do jisté míry i pohoda. Na publikum zapomeňte, a pokud trpíte nějakou sociální fóbií, představte si všechny ty holky bez trika. 🙂

Stručný výtah z pravidel:
  • Podmínkou účasti je dovršení věku min. 18 let v den konání soutěže.
  • Přibližný počet kol je 6.
  • Během celého klání se soutěžící nesmí vzdálit od stolu nebo se zvednout a  konzumovat cokoliv jiného než pokrmy předložené organizátorem (včetně nápojů).
  • Pokrmy budou podávány v následujícím časovém intervalu: 1 minuta na vložení do úst, 2 minuty na pozření. Pokud soutěžící nesplní jeden z těchto časových limitů, je diskvalifikován.
  • Po celou dobu soutěže nesmí soutěžící vyměšovat žádné tělesné tekutiny (kromě potu a slz).
  • Soutěžící bude mít k dispozici vodu na zapití (doporučujeme střídmě), 4 plátky toustového chleba a malou smetanu do kávy (záchranná brzda).
  • V okamžiku, kdy se soutěžící cítí v ohrožení vlastního zdraví, cítí nevolnost či jiné nepřirozené stavy, neprodleně o tomto informuje pořadatele a ze soutěže odstoupí zvednutím se od stolu.
  • Každý účastník při prezentaci před soutěží svým podpisem potvrdí zbavení zodpovědnosti pořadatele za případné následky z požití potravin na soutěži.
  • V případě potřeby si pořadatel vyhrazuje právo měnit pravidla i v průběhu soutěže.

Chillibrani.cz © 2014-2020, Všechna práva vyhrazena | Podmínky užití

Výměna zpětných odkazů