Zásady ochrany osobních údajů

Ochrana osobních údajů je pro nás důležitá. S veškerými informacemi zacházíme citlivě. Vyplněním formuláře, nebo procházením našeho webu dáváte souhlas organizátorům akce Chillibraní (Chillibraní, z.s., Brno IČO 08885621, 26590 L vedená u Krajského soudu v Brně) využívat Vaše osobní údaje. Tato stránka má v souladu s nařízeními EU informovat o tom, jaké informace a z jakého důvodu shromažďujeme a jak je využíváme. Také o tom, jaká jsou Vaše práva a jak je možné je uplatnit v souladu s GDPR nařízením ve smyslu nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů).

Jaké informace shromažďujeme a kdo k nim má přístup?

Informace, které dostaneme prostřednictvím vyplněného a odeslaného kontaktního, soutěžního a stánkařského formuláře. Ty jsou pro nás nutné, abychom mohli odpovídat dotazy, zařazovat zájemce do soutěže Chilližrout, nebo evidovat zájemce o účast na naší akci. Tyto údaje budou zpracovávány s udělením souhlasu nejdéle 10 let. Přístup k informacím má pouze organizátor akce.

Kdo je správce a jak jej můžete kontaktovat?

Správcem osobních údajů je organizátor akce Chillibraní 2020. V případě dotazů použijte kontakt: info@chillibrani.cz

Jaká Vám GDPR dává práva a jak jich u nás využít

Podle zákona o ochraně osobních údajů máte právo:

  • Vyžádat si informaci, jaké osobní údaje zpracováváme, vyžádat si jejich kopii. Vyžádat si přístup k nim a nechat údaje aktualizovat nebo upravit.
  • Požadovat vysvětlení ohledně zpracování osobních údajů.
  • Vyžádat si výmaz údajů (Což znemožní další spolupráci, nebo účast v soutěži). V případě jakýchkoliv nejasností nás neváhejte kontaktovat. Organizátorský tým Chillibraní 2020

Chillibrani.cz © 2014-2021, Všechna práva vyhrazena | Podmínky užití

Výměna zpětných odkazů