pro_soutezici

Registrační formulář

Využijte mimořádné příležitosti zúčastnit se na festivalu Chillibraní 2018 jako stánkový prodejce. Pokud vlastníte bar nebo masožravou/veganskou chilli/nechilli restauraci, máte street food projekt, vyrábíte slané či sladké laskominy, chilli omáčky, sýry, uzeniny, zavařeniny, koření, víno, zajímavé nápoje… a děláte to rádi a moc dobře, tohle je festival pro vás.

Naši stánkaři jsou nám věrní a vrací se každý rok, protože nastavujeme férové podmínky, dbáme na skladbu sortimentu ostatních a vycházíme všem maximálně vstříc. Zkuste nás a staňte se každoroční součástí našeho festivalu, který není jen o chilli, ale i hlavně o kvalitním jídle a zdravém životním stylu.

A jak na to? Určitě si nejdříve napište nebo zavolejte o zaslání informačního sheetu, ve kterém jsou veškeré informace, které budete potřebovat. Ta správná osoba se jmenuje Eva Bartošáková a její e-mail je eva(at)chillibrani.cz. Eva vám ráda zodpoví všechny případné dotazy. Vzhledem k velkému zájmu prodejců si budeme vybírat tak, aby si každý prodejce přišel na své.

Chillibrani.cz © 2014-2018, Všechna práva vyhrazena | Podmínky užití | Web používá soubory Cookies