pro_soutezici

Využijte mimořádné příležitosti zúčastnit se na festivalu Chillibraní 2018 jako stánkový prodejce. Pokud vlastníte bar nebo masožravou/veganskou chilli/nechilli restauraci, máte street food projekt, vyrábíte slané či sladké laskominy, chilli omáčky, sýry, uzeniny, zavařeniny, koření, víno, zajímavé nápoje… a děláte to rádi a moc dobře, tohle je festival pro vás.

Naši stánkaři jsou nám věrní a vrací se každý rok, protože nastavujeme férové podmínky, dbáme na skladbu sortimentu ostatních a vycházíme všem maximálně vstříc. Zkuste nás a staňte se každoroční součástí našeho festivalu, který není jen o chilli, ale i hlavně o kvalitním jídle a zdravém životním stylu.

A jak na to? Určitě si nejdříve napište nebo zavolejte o zaslání informačního sheetu, ve kterém jsou veškeré informace, které budete potřebovat. Ta správná osoba se jmenuje Eva Bartošáková a její e-mail je eva(at)chillibrani.cz. Eva vám ráda zodpoví všechny případné dotazy. Vzhledem k velkému zájmu prodejců si budeme vybírat tak, aby si každý prodejce přišel na své.

Registrační formulář

Důležité informace pro stánkaře

V areálu je několik přípojných bodů pro elektrické spotřebiče. Pokud budete potřebovat přípojku elektrického proudu, je pro nás nesmírně důležité znát vaši plánovanou spotřebu, abychom mohli síť nadimenzovat. Vzhledem k tomu že máme několik energetických zdrojů - síť i vlastní elektrocentrály, jsme nuceni si za příkon účtovat částku ve výši 200,- Kč/kW. Nutností je také vzít si prodlužovací kabel o délce minimálně 25 metrů a dostatečné množství rozdvojek.

Vybavený stánek: pokud si zvolíte tuto variantu, nachystáme Vám elegantní nůžkový stan s bočnicemi, výškově nastavitelný prodejní pult o velikost 2x1 metr a překrytý bílou netkanou textilí.

Pokud máte vlastní stánek, s ohledem na celkový vzhled festivalu akceptujeme pouze nůžkové stany o velikosti 3x3 metry bílé nebo světle šedé barvy, případně potištěné pouze reklamní grafikou příslušného partnera.

Chillibrani.cz © 2014-2018, Všechna práva vyhrazena | Podmínky užití | Web používá soubory Cookies