Informace pro stánkaře

Využijte mimořádné příležitosti zúčastnit se na festivalu Chillibraní 2023 jako stánkový prodejce. Pokud vlastníte bar nebo masožravou/veganskou chilli/nechilli restauraci/foodtruck, máte street food projekt, vyrábíte slané či sladké laskominy, chilli omáčky, sýry, uzeniny, zavařeniny, koření, víno, zajímavé nápoje… a děláte to rádi a moc dobře, tohle je festival pro vás.

Naši stánkaři jsou nám věrní a vrací se každý rok, protože nastavujeme férové podmínky, dbáme na skladbu sortimentu ostatních a vycházíme všem maximálně vstříc. Zkuste nás a staňte se každoroční součástí našeho festivalu, který není jen o chilli, ale i hlavně o kvalitním jídle a zdravém životním stylu.

Chcete být se svým stánkem nebo foodtruckem součástí naší akce? Prosím, vyplňte registrační formulář.

Registrační formulář

  Velikost stánku*

  Požaduji vybavený stánek*

  El. spotřebiče na stánku o výkonu (kW)

  Důležité informace pro stánkaře

  Pokud budete potřebovat přípojku elektrického proudu, je pro nás nesmírně důležité znát vaši plánovanou spotřebu, abychom mohli síť nadimenzovat. Jsme nuceni si za příkon účtovat částku ve výši 200,- Kč/kW. Nutností je také vzít si prodlužovací kabel o délce minimálně 25 metrů a dostatečné množství rozdvojek.

  Vybavený stánek: pokud si zvolíte tuto variantu, nachystáme Vám elegantní dřevěný stánek o rozměru 2x2metry, v případě nůžkového stanu 3x3metry, stan s bočnicemi a 1x prodejním pultem „Amerika“ 180*74*75cm.

  Pokud máte vlastní stánek, pro letošní ročník barvu stánku nebudeme vyžadovat.